
OZZ RL2 65 Black
OZZ RL2 65 to ultracienka lampa LED, która łączy w sobie światło cofania z homologacją E oraz wysokowydajne pomarańczowe światło ostrzegawcze – wszystko w jednym eleganckim i kompaktowym urządzeniu. Zaprojektowana z myślą o maksymalnej widoczności i wydajności, zapewnia mocne oświetlenie i bezpieczeństwo nawet w najbardziej wymagających warunkach.
Dzięki 1207 lumenom i 1 luksowi w odległości 30 metrów, RL2 65 zapewnia jasne i niezawodne światło dokładnie tam, gdzie jest potrzebne, niezależnie od tego, czy cofasz w ciemności, czy ostrzegasz innych o swojej obecności. Zintegrowana funkcja ostrzegawcza obejmuje tryb dzienny i nocny, dostosowując się do różnych warunków oświetleniowych bez utraty wydajności. Można ją również zsynchronizować z maksymalnie ośmioma urządzeniami, tworząc płynną konfigurację bezpieczeństwa 360° wokół pojazdu.
Idealny do każdego typu pojazdu, od samochodów dostawczych i użytkowych po pojazdy niestandardowe i maszyny, RL2 65 oferuje potężne, dwufunkcyjne rozwiązanie oświetleniowe w niskoprofilowej konstrukcji, która pasuje tam, gdzie inne nie mogą.
Główne cechy:
Dwa w jednym
Ultra cienkie
E-approved
Światło cofania
ZAPYTAJ O PRODUKT I CENĘ
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Diody | 18 szt. |
| Napięcie | 10–30 V DC |
| Teoretyczna moc (24 V) | 36 W |
| Rzeczywista moc | 16 W (12 V DC), 16 W (24 V DC) |
| Prąd znamionowy | 1,2 A (12 V DC), 0,6 A (24 V DC) |
| Funkcje | Światło cofania, światło ostrzegawcze |
| Klasa IP | IP68/IP69K |
| Wzory świateł błyskowych | Podwójny błysk |
| Światło pozycyjne | Nie |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Kolor RAL | RAL9011 |
| Kolor soczewki | Przezroczysty |
| Kolor diody LED | Bursztynowy, biały |
| Połączenie | 2-pinowe złącze DT męskie + żeńskie + 2 oddzielne kable |
| Długość kabla | 1000 mm (800 + 200) |
| Materiał wspornika | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał soczewki | Poliwęglan |
| Długość | 90 / 111 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Wysokość wraz ze wspornikiem | 21,5 mm |
| CC | 100,1 mm |
| Temperatura pracy | -40°C – +65°C |
| Certyfikat E-mark | ECE R148, R65 klasa 1 i 2 |
| EMC | ECE R10 |
| Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym | 40 |
| Kod EAN | 7350166880309 |
| Gwarancja | 3 lata |




