
OZZ SQR 3″ Work Light
Lampa robocza OZZ SQR 3’’ stanowi kolejny krok w ewolucji serii SQR. Łączy ona charakterystyczny kwadratowy kształt z wysoką wydajnością w kompaktowej i wydajnej lampie roboczej. Zapewniając rzeczywistą moc 3500 lumenów i ostry kolor światła o temperaturze 5000 K, lampa robocza zapewnia jasne i komfortowe oświetlenie w wymagających warunkach pracy. Zasięg 1 luksa na 75 metrów zapewnia niezawodną widoczność do przodu, a szeroki strumień światła tworzy szerokie i równomierne rozproszenie światła. Dzięki temu idealnie nadaje się do pracy w bliskim zasięgu, na placach budowy, do oświetlania sprzętu i ogólnego oświetlania obszaru roboczego.
SQR 3’’ został zaprojektowany do pełnienia funkcji zarówno lampy roboczej, jak i ostrzegawczej. Posiada tryb podwójnego błysku, który zwiększa widoczność i bezpieczeństwo podczas prac przydrożnych, budowlanych i w innych warunkach słabego oświetlenia.
Główne cechy:
Podwójna funkcja: światło robocze i ostrzegawcze
1 lux @ 75 m
E-approved
Szeroki strumień światła
ZAPYTAJ O PRODUKT I CENĘ
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ lampy | LED |
| Liczba diod LED | 4 |
| Napięcie | 10–32 V DC |
| Funkcje | Światło robocze, światło ostrzegawcze |
| Teoretyczna moc | 60 W |
| Rzeczywista moc (12 V) | 50 W |
| Rzeczywista moc (24 V) | 46,6 W |
| Prąd nominalny przy 12 V | 4,18 A |
| Prąd nominalny przy 24 V | 1,94 A |
| Teoretyczna liczba lumenów | 4800 lm |
| Rzeczywista liczba lumenów | 3500 lm |
| Temperatura barwowa | 5000 K |
| Rozkład światła | Światło rozproszone |
| 1 luks @ | 75 m |
| Światło pozycyjne | Białe i bursztynowe |
| Wzory świateł błyskowych | Podwójny błysk |
| Klasa IP | IP68/IP69K |
| Połączenie | 4-pinowe DT męskie + żeńskie |
| Długość kabla | 1000 mm |
| Materiał soczewki | Poliwęglan |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | 97 × 50 × 97 / 115,81 mm |
| Temperatura pracy | -40°C – +60°C |
| Certyfikat E-mark | ECE R23, R65 klasa 2 |
| EMC | ECE R10 |
| Nr ref. | 50 |
| Gwarancja | 3 lata |
| Kod EAN | 7350166880675 |




